Anulowanie operacji na forex

Anulowanie operacji na forex

Postautor: paru » 24 kwie 2017, 13:04

Szukam odpowiedniego systemu do inwestowania na forex, stąd czytam coraz więcej o tym, co ludzie sugerują.
Czy ktoś z was inwestuje w waluty? Napiszcie mi proszę - czy anulowanie operacji, taka opcja, jest rzeczywiście tak bardzo ważne, jak to przedstawiają ludzie? A może coś jest istotniejsze? Mało gdzie to widzę...
paru

Re: Anulowanie operacji na forex

Postautor: gotka » 27 kwie 2017, 16:44

A to ma ktoś poza EasyMarkets? To bardzo przydatne narzędzie, ale wcale nie najważniejsze - tutaj akurat zapewniam. Jeśli dopiero zaczynasz na forex, to kluczowe powinny być dla ciebie dwa tematy - obligatoryjny stop loss i blokada możliwości zejścia do ujemnego salda. Jedno i drugie ma ci zapewnić bezpieczeństwo inwestowania, albo raczej - ograniczyć ryzyko. Wiesz na czym polegają te narzędzia?
gotka

Postautor: paru » 28 kwie 2017, 12:58

Sprawdziłem. Oni na pewno mają - czy jest u innych to nie wiem.
Jaki jest cel blokady - domyślam się, ale na jakich zasadach to działa, to nie mam pojęcia.
A z czum stop loss jest lepsze od anulowania operacji. Czy czasami anulowanie nie daje możliwości rezygnacji w dowolnym czasie?
paru

Postautor: Kriss787 » 18 paź 2019, 3:17

Cześć, od jakiegoś czasu siedzę na https://kryptowalutalibra.pl/forum/ i można znaleźć tam sporo informacji na temat inwestowania, może tam jest odpowiedź na twoje pytanie?
Kriss787

Wróć do O wszystkim